Pristatymas

Siekiame, jog mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, todėl siūlome itin greitą užsakymų pristatymą visoje Lietuvoje. Dažniausiai užsakymą pristatysime jau kitą dieną!

  • Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, dažniausiai per 1 – 2 darbo dienas, nuo užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo; 
  • Greitą ir kokybišką pristatymą mums padeda užtikrinti DPD bei Itella siuntų tarnybos;
  • Užsakymams taikomas nuo 5.5€ iki 9.5€ pristatymo paslaugos mokestis;
  • Visus užsakymus galite nemokamai atsiimti mūsų išparduotuvėje Kaune adresu: Raudondvario pl. 129, 1 aukštas

*prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgiau nei nurodyta bei papildomai apmokestinamas 35€ 

Užsakymo pristatymas sekančią dieną galimas tuomet, kai užsakymas yra patvirtinamas ir apmokamas iki 11:00. 

Užsakytas prekes iš Kauno išparduotuvės būtina atsiimti per 3 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Dėl prekių pristatymo į kitas šalis įkainių ar papildomų klausimų prašome susisiekti su mumis el.paštu [email protected]. Pristatome į didžiąją dalį Europos Sąjungos šalių, siuntimo kaina nuo 35 iki 49 eur. Jeigu prekės siunčiamos į užsienio valstybes (ne Europos sąjungos šalis), gali būti taikomi papildomi mokesčiai pagal toje šalyje vyraujančią tvarką (pvz. taikomi muitai, prekė apmokestinama tos šalies į kurią siunčiama prekė PVM dydžiu ar taikomi kiti mokesčiai).

Prekių pristatymo sąlygos

Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę klientas kruopščiai patikrina prekės perdavimo momentu. Priimdamas prekę klientas privalo pasirašyti prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad prekė jam buvo įteikta. 

Pardavėjas išsiunčia prekes pirkėjui per 1-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.